Суспільні дисципліни

Презентації:

Міське методичне об’єднання вчителів духовно- морального спрямування

Створення безпечного освітнього середовища в умовах сучасного закладу освіти

Методичні рекомендації про викладання правознавства у 2020/2021 навчальному році

Імплементація інструктивно-методичних рекомендацій щодо викладання історії у 2020-2021 н.р.

Методичні рекомендації про викладання економіки та фінансової грамотності у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році

Засідання школи молодого педагога вчителів історії та правознавства

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету управління освіти Луцької міської ради 28.10.2020 р. відбулося  онлайн - засідання ШМП вчителів історії та правознавства з теми "Особливості сучасного уроку з історії та основ правознавства". Засідання проходило на базі ЗЗСО №№ 7,11, на яке    запрошувалися вчителі історії та правознавства зі стажем роботи від 1 до 3 років.

Керівник ШМП вчителів історії Рамська О.П. познайомила молодих колег з особливостями, прийомами та методами проблемного навчання на уроках історії та запропонувала слухачам майстер-клас із застосування зазначеного методу на прикладі теми "Русь-Україна за часів княгині Ольги".

Крижановська М.Є., керівник ШМП вчителів основ правознавства, звернула увагу на особливості сучасного уроку з основ правознавства та оцінювання результатів навчальної діяльності здобувачів освіти з різних видів робіт на уроці.

Не залишилося поза увагою педагогів питання дистанційного та змішаного навчання. Слухачам школи були запропоновані інноваційні платформи, зокрема, "На урок", "Всеосвіта", ЕdEra, Classtime, Classroom, використання яких  сприятимуть формуванню інформаційної компетентності педагогів.