Департамент освіти Луцької міської ради

Працівники департаменту освіти Луцької міської ради


Апарат


Бондар Віталій Олексійович – директор департаменту освіти

Силка Тетяна Олександрівна – заступник директора департаменту, начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти

Гурний Олександр Михайлович – начальник відділу позашкільної та професійно-технічної освіти

Мушит Орися Володимирівна – начальник відділу кадрово-юридичної роботи

Білоног Тетяна Миколаївна – провідний спеціаліст відділу кадрово-юридичної роботи

Богайчук Наталія Вікторівна – провідний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти

Бондарєва Галина Володимирівна – головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти

Гдира Валентина Сергіївна – провідний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти

Дишко Іван Петрович – головний спеціаліст відділу позашкільної та професійно технічної освіти

Клиш Людмила Михайлівна – головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти

Неділько Тетяна Леонтіївна – головний спеціаліст відділу кадрово-юридичної роботи

Томаченко Олександр Володимирович – головний спеціаліст відділу позашкільної та професійно технічної освіти


Центр професійного розвитку педагогічних працівників


Куляк Світлана Вікторівна – директор

Власюк Тетяна Іванівна – консультант

Козачук Святослав Миколайович – консультант

Матвійчук Оксана Євгеніївна – консультант

Сушик Леся Богданівна – консультант

Фролова Тетяна Генадіївна – консультант

Цимбалюк Олена Леонідівна – консультант

Чухнова Оксана Павлівна – консультант

Шмігель Ірина Олексіївна – консультант


Навчально-методичний кабінет психологічної служби


Матвійчук Ольга Степанівна – завідувач

Кириленко Світлана Валеріївна – методист

Курило Лідія Степанівна – методист

Стасюк Валентина Петрівна – методист


Група централізованого обслуговування


Коцур Юрій Григорович – інженер-будівельник

Власюк Світлана Сергіївна – завідувач канцелярією

Галапац Анатолій Зіновійович – інженер-електрик

Гуляр Таїсія Володимирівна – інженер з охорони праці

Куць Оксана Петрівна – інженер

Онєгіна Ольга Василівна – оператор копіювальних та розмножувальних машин

Сіньковський Олександр Петрович – інженер-механік

Харчук Петро Володимирович – водій