Вихователь безпеки

Дата: 26.01.2022 16:52

У Луцькій міській територіальній громаді буде реалізовуватись Пілотний проект «Вихователь безпеки».  В межах профілактичного проекту відбуватимуться заходи щодо виявлення негативних ризиків у дитячому середовищі, а також впровадження заходів щодо їх усунення. Проєкт ініційовано Міністерством внутрішніх справ України, за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Створення безпечного середовища для дітей, захист їхніх прав, законних інтересів, а також бажання та вміння працювати з дітьми — один з ключових аспектів  та специфіки впровадження  «Вихователя безпеки».

Постійне перебування в школах, взаємодія з поліцейськими офіцерами, батьками, дітьми та адміністрацією шкіл – запорука безпеки молодого покоління в закладах освіти громади.