Серпневі секційні засідання та наради освітян

Дата: 27.08.2020 16:36

Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі секційні засідання  та наради освітян. З 21 по 26 серпня 2020 року відбували вказані заходи у незвичному дистанційному форматі (платформа ZOOM). Метою організації та проведення методичних об’єднань є формування професійно-педагогічної культури педагогів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду, впровадження нових педагогічних ідей, технологій. Роботою секційних засідань педагогів керували методисти та спеціалісти  управління  освіти Луцької міської ради, а в нарадах для заступників керівників взяли участь заступник начальника управління освіти, начальник відділу ДЗСПО Тетяна Силка, начальник відділу КМЗ управління освіти  Олександр Гурний, завідувач ММК  Світлана Куляк.

Одним із актуальних питань, які обговорювалися  під час роботи предметних секційних засідань, було науково-методичне забезпечення впровадження засад Нової української школи. Значну увагу приділено методичному забезпеченню підготовки вчителів до роботи з обдарованими дітьми.

Спільними для обговорення під час засідань міських методичних об’єднань та нарад  були також питання:

• аналіз стану викладання навчальних предметів і рівня навчальних досягнень учнів;
  • підвищення якості й ефективності уроку на основі впровадження інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання;
  • організація освітнього процесу з використанням дистанційних технологій;
  • диференціація й індивідуалізація навчання в сучасній школі;

шляхи формування предметних компетентностей учнів.