Департамент освіти Луцької міської ради

Турнір юних журналістів – феєрія емоцій, командний ентузіазм та запекла боротьба

       11 квітня 2021 року відбувся міський турнір юних журналістів сезону 2020-2021н.р. За звання кращих мас - медійників змагалися 8 команд ЗЗСО: 9,10,14,18,21,26,27,30. У фінал турніру вийшли чотири команди із закладів освіти №№ 9,14,18,26. Першість виборола команда гімназії №18. Друге місце здобула команда НВК №9, а третє місце між собою розділили команди із гімназії №14 імені В. Сухомлинського та НВК №26.

      Слід відзначити, що ТЮЖ у цьому році проводився у незвичному форматі – онлайн. Максимум зусиль для організації, проведення та технічного забезпечення турніру доклали у НВК №9 (директор – Дубина О.Д.), який був базовим для проведення заходу. А хід турніру професійно і толерантно супроводжували досвідчені ведучі: Жанна Ільчук (ЗЗСО №7) та Оксана Мала (ЗЗСО №9).

         Загалом турнір приніс емоційне задоволення, адже  усі команди-учасники демонструвати інтелектуальну зарядженість на перемогу.

       Підсумки турніру засвідчили високий рівень підготовки учнівської молоді при виконанні завдань, а також професіоналізм педагогів, які, оптимально використовуючи  власний досвід та можливості позакласної роботи, зробили все можливе,  аби озброїти своїх вихованців необхідними знаннями й навичками. ТЮЖ став професійним майданчиком для майбутніх журналістів, дав змогу школярам проявити свої здібності та усвідомлено підійти до вибору майбутньої професії.

        Вітаємо переможців! Зичимо невпинного руху вперед та перемог на обласному турнірі юних журналістів!« повернутися до списку новин