У ЧЕРНІВЦЯХ ЗМАГАЛИСЬ ЮНІ АВТОМОБІЛІСТИ

Дата: 30.01.2020 15:57

З 24 по 26 січня 2020 року у місті Чернівцях Українським державним центром позашкільної освіти проведено Всеукраїнські відкриті змагання з трасового автомоделювання серед учнівської молоді (юніори, ІV ранг).

Одночасно відбулися змагання на Кубок України з трасового автомоделювання серед учнівської молоді (юніори, національні класи, IV ранг) та Чемпіонат України з національних класів трасового автомоделювання (дорослі, ІІІ ранг), які проводила Українська федерація автомодельного спорту зі статусом «Національна».

В заходах взяли участь 33 вихованці гуртків автотрасового моделювання та 29 учасників – спортсмени з автотрасового моделювання із закладів позашкільної освіти: Чернівецьких ОЦНТТУМ,МЦНТТУМ та ЦЮТ ім.Л.Каденюка, Львівського,Тернопільського, ЧернігівськогоОЦНТТУМ,Стрийської СЮТ, Луцькогоміського ЦНТТУМ та КПДЮ м.Києва.

Луцький міський ЦНТТУМ представлялиДанильчук Євген, учень 9-В класу КЗ «Луцька гімназія № 18» Луцької міської ради, Шковелюк Назар, учень 7-Л класу КЗ«Луцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 10 - професійний ліцей» Луцької міської ради, Марчук Ілля, учень 9-Б класу КЗ «ЛуцькийНВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 24 - технологічний ліцей» Луцької міської ради (керівник команди - Кадлубицький Павло Іванович, керівник гуртка автомоделювання Луцького міського ЦНТТУМ).

За результатами проведеного заходупредставники команд містаКиєва (КПДЮ) посіли 1 місце, Чернівецької області(ОЦНТТУМ) – 2, Чернігівської області (ОЦНТТУМ)– 3. Команда Луцького міського ЦНТТУМ на почесному4 місті.В особистій першості вихованець гуртка автомоделювання Луцького міського ЦНТТУМ Шковелюк Назар зайняв 2 місце в класі моделей «G-12ST».

Вітаємо переможців та призерів!Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших випробуваннях!