ІІІ відкритий Чемпіонат м. Луцька з автомодельного спорту

Дата: 06.01.2022 15:51

05 січня 2022 року на базі Луцького міського ЦНТТУМ відбувся ІІІ відкритий Чемпіонат м. Луцька з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні) присвячений новорічно-різдвяним святам. Кращі гуртківці - спортсмени боролися за призові місця та демонстрували свої навички із запуску швидкісних кордових автомоделей. Загалом у змаганнях взяло участь 22 учасники (10 команд), які представили заклади загальної середньої освіти №№ 3, 4, 9, 14, 15, 21, 23, 27 міста Луцька та дві команди ЦНТТУМ Волинської обласної ради до складу яких увійшли учні ЗЗСО №16,20,22.

Програма змагань передбачала особисто-командну першість в класах моделей: ЕЛ-іграшка, ЕЛ-Аеро, ЕЛ-К, ЕЛ-О.

На урочистому відкритті учасників заходу привітав директор Луцького міського ЦНТТУМ Ігор Данильчук, головний суддя заходу, який ознайомив у умовами проведення змагань, звернув увагу на технічні параметри автомоделей, націлив учасників змагань на перспективу участі в обласних змаганнях та Чемпіонатів України.

Результати змагань продемонстрували високий рівень підготовки моделей, навичок їх запуску, засвідчили  цілеспрямовану роботу керівників гуртків щодо популяризації автомоделювання серед дітей та учнівської молоді.

Переможцями змагань в індивідуальному заліку стали:

Клас автомоделей: ЕЛ-іграшка:

І місце – Панасюк Петро, учень 6-Г класу ЗЗСО №14;

ІІ місце - Антонюк Артем, учень 6-Б класу ЗЗСО №3;

ІІІ місце - Грищук Андрій, учень 9-Б класу ЗЗСО №16 вихованець ЦНТТУМ Волинської обласної ради.

Клас автомоделей: ЕЛ-АЕРО:

І місце - Оніщук Веніамін, учень 7-Г класу ЗЗСО №23;

ІІ місце - Словік Артем, учень 7-Б класу ЗЗСО №27 вихованець ЦНТТУМ Волинської обласної ради;                                                                                                ІІІ місце - Марчук Михайло, учень 6-Г класу ЗЗСО №14.

Клас автомоделей: ЕЛ-К:

І місце - Дудик Роман, учень 7-І класу ЗЗСО №21;                                                         ІІ місце - Клименко Володимир, учень 9-А класу ЗЗСО №27;                                         ІІІ місце - Мельничук Максим, учень 3-А класу ЗЗСО №9.

Клас автомоделей: ЕЛ-О:

І місце - Марчук Михайло, учень 6-Г класу ЗЗСО №14;                                                 ІІ місце - Мельничук Максим, учень 3-А класу ЗЗСО №9;                                            ІІІ місце - Клименко Данило, учень 7-Б класу ЗЗСО №27.

В командному заліку місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда КЗ «Луцький НВК «Гімназія №14 Луцької міської ради»»;

ІІ місце – команда КЗ «Луцький НВК №9 Луцької міської ради»;

ІІІ місце – команда «ЦНТТУМ Волинської обласної ради».

Після закінчення заходу переможці особисто-командної першості міських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі) були нагороджені дипломами департаменту освіти Луцької міської ради, медалями, кубками та солодкими подарунками.

Вітаємо учасників та їх наставників з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, крокувати до нових висот!