Змагання з ПТМ серед молодших школярів

Дата: 27.12.2019 15:20

Згідно з річним планом роботи управління освіти Луцької міської ради, Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2019-2020 н.р., з метою популяризації технічного моделювання серед молодших школярів 23 грудня 2019 року на базі Центру було проведено міський конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Змагались команди шкіл міста Луцька. Команда складалась з 2-х учасників та керівника, який очолював команду. В змаганнях брали участь учні 1-4 класів у двох вікових групах: І (молодша) — вік до 9 років; ІІ (старша) — вік до 10 років і 3 місяців включно станом на момент змагань.

Сама програма змагань складалась з трьох завдань: одного теоретичного (тестові завдання) для молодшої і старшої групи, де діти мали показати не лише знання теорії, але й проявити свої логічні здібності, та двох практичних: виготовлення моделі техніки з паперу за наданою розгорткою та виготовлення і запуск літаючої моделі з паперу за технологічною карткою у молодшій групі; виготовлення композиції із об’ємного геометричного конструктора за наданими розгортками геометричних тіл та виготовлення і запуск моделі планера за наданим кресленням у старшій  віковій групі.

Особиста першість визначалась за максимальною кількістю балів, набраних учасниками за всі етапи.

У молодшій групі перемоги вибороли:

І місце – Демчук Єлісавєта, учениця 3-Б класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІ ст. №7-природничий ліцей;

ІІ місце – Барулін Максим, учень 3-Б класу Луцької гімназії №4 ім. Модеста Левицького;

ІІІ місце – Богомол Юрій, учень 3-В класу Луцького ліцею №3.

У старшій групі перемогли:

І місце – Кришталь Петро-Бенедикт, учень 4-А класу Луцького НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського»;

ІІ місце – Куніцкий Микола, учень 4-Г класу Луцького ліцею №3;

ІІІ місце – Гендис Роман, учень 5-Ж класу Луцького НВК № 26.

У змаганнях прийняли участь18 навчальних закладів.

Командна першість визначалась за сумою балів, набраною обома учасниками змагань.

У командному заліку перемогли:

І місце - команда Луцького НВК ЗОШ І-ІІ ст. №7-природничий ліцей;

ІІ місце –команда Луцького ліцею №3;

ІІІ місце – команди Луцького НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського»та Луцького НВК № 26.

Вітаємо переможців!