«Творчі сходинки педагогів Луцька»

Дата: 18.02.2020 14:49

«Творчі сходинки педагогів Луцька» - це традиційний захід освітян міста, який не перестає вражати творчістю, креативністю колег.

Луцький ліцей № 3 вкотре щиро зустрів керівників освітніх закладів та їх заступників, учителів, працівників управління освіти Луцької міської ради, учнів, батьків  охочих бути активними учасниками відкриття двадцять п’ятої (ювілейної) виставки.

Цього року на виставці представлено понад 715 матеріалів.

Варто відзначити, що найбільша кількість робіт представлена учителями початкових класів.

Підготовлені й укладені педагогами методичні посібники, рекомендації, книги для дітей, тренажери демонструють досягнення й перспективи подальшої модернізації й реформування міської освітньої системи на основі педагогіки партнерства.

Як за зовнішнім виглядом, так і за змістом роботи вражають «поглядом у майбутнє». Особливо зацікавила книга, що вміє розмовляти: розгортаєш сторінку – і звучить текст, підготовлена педагогами Луцького ЦНТТУМ.

Дякуємо за цікаві доробки учасникам!