Жодна школа Луцької міської громади не має відношення до інциденту щодо зневаги до державної символіки

Дата: 29.11.2021 14:27

25 листопада в соцмережах з’явилося відео, в якому неповнолітні в приміщенні закладу освіти зухвало і цинічно глумилися над Державним Прапором України.

У коментарях до нього невідомі особи зазначили, що ці хуліганські дії відбувалися в Луцькому закладі освіти №15.

Повідомляємо, що така інформація не відповідає дійсності. Проте, вона з’явилася у різних місцевих інтернет-виданнях, що надзвичайно стурбувало і образило освітянську спільноту Луцької міської громади, зокрема, й педагогічний колектив школи №15.

Проаналізувавши відеосюжет, ми встановили, що ні школа № 15, ні учні, які тут навчаються, не причетні до такого ганебного вчинку. Більше — до цього не причетна жодна школа Луцької міської громади.

Департамент освіти Луцької міської ради та дирекція ЗЗСО №15 звернулися до правоохоронних органів з вимогою провести відповідні процесуальні дії за даним фактом.