Успіхи освітян Луцької МТГ на обласній виставці «Творчі сходинки педагогів Волині»

Творчість, креативність, професіоналізм, високий потенціал в роботі, позитивність, відданість справі, патріотизм, любов до дитини – це якості педагогів закладів освіти Луцької МТГ, роботи яких презентувалися на ХХVІІ обласній виставці навчально-методичних видань «Творчі сходинки педагогів Волині». Цьогоріч на виставку з метою  популяризації  кращого досвіду з освітньої діяльності,  упровадження новітніх технологій у педагогічну практику,  напрацювань освітян з проблем формування ключових компетентностей учнів у контексті концептуальних засад реформування освіти «Нова українська школа» було запропоновано 120 робіт. Фахове журі гідно поцінувало напрацювання наших освітян, адже 59 навчально-методичних видань було визначено в числі переможців: І місце – 7 робіт, ІІ місце – 16; ІІІ місце – 36.

Вітаємо наших колег і зичимо, щоб щоденна самовіддана праця під Мирним Українським небом була легкою і радісною від щедрої любові до дітей, а джерело творчості – не зміліло, а повнилося світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі  – бути Педагогом!