Департамент освіти Луцької міської ради

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

     Щиро вітаю вас зі святом – Днем працівників освіти!

      Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець і почуттів.  Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їхніх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

      Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, є взірцем високої ерудиції і творчого горіння, збагачує цей світ, робить його добрішим та кращим. В умовах суперечливого сьогодення все це дається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтеся головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця і скарби своїх знань.

       Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та мудрість.

      Бажаю вам життєвих сил і натхнення! Нехай вогонь любові до власної професії ніколи не полишає вашого серця, а всі майбутні задуми та справи повняться світлом, красою і добром!

 

З повагою

    директор департаменту освіти

                                    Віталій Бондар« повернутися до списку новин