Департамент освіти Луцької міської ради

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»

      Відповідно до частини третьої статті 52 Закону України «Про повну загальну середню освіту»  та виконання завдань, визначених пунктом 5 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту», щодо створення центрів професійного розвитку педагогічних працівників та відбору працівників до них на конкурсних засадах, з січня 2021 року у Луцьку функціонуватиме КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». Це відносно нова інституція, покликана сприяти фаховому зростанню освітян, надаватиме педагогам консультативну допомогу з широкого кола питань, пов’язаних з освітнім процесом, та психологічну підтримку.

    10 грудня 2020 року в управлінні освіти відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників. Процедура конкурсу передбачала (згідно з Положенням) професійний іспит, публічну презентацію перспективного плану роботи Центру та співбесіду претендента на посаду з членами конкурсної комісії. Переможцем визнано Світлану Куляк.

      18 грудня 2020 року у приміщенні зали засідань управління освіти Луцької міської ради відбувся конкурс заміщення вакантних посад  консультантів новоствореної комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». 

     Конкурсна процедура передбачала іспит на знання законодавства у сфері освіти, презентацію пріоритетних напрямів та основних завдань роботи на посаді консультанта, відповіді на питання членів комісії.

     Претенденти на посади консультантів успішно справилися з виконанням умов конкурсу, і за результатами проведеної роботи комісія прийняла рішення визнати переможцями: Сушик Л.Б., Фролову Т.Г., Чухнову О.П., Козачука С.М., Власюк Т.І., Білоног Т.М., Цимбалюк О.Л., Шмігель І.О., Матвійчук О.Є., Томаченко О.В.

      Вітаємо!« повернутися до списку новин