Вітаємо переможців!

Дата: 20.10.2020 11:33

Відповідно до планів роботи управління освіти і науки облдержадміністрації, Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради  проведено обласний конкурс екологічних колективів  «Країні Юнатії – 95!».

Гран-прі конкурсу виборола агітбригада  «Ековарта» комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №10-професійний ліцей Луцької міської ради» (керівники: Мазурець Наталія Петрівна, вчитель біології, Гак Інна Олександрівна, вчитель біології, Терещук Раїса Олександрівна, хореограф).

У конкурсному  виступі майстерно поєднано різні жанри та  стилі виконання.  з допомогою яких розкрито  екологічні проблеми міста та запропоновано шляхи їх розв’язання. Оригінальний  авторський  сценарій відобразив власний досвід екологічної діяльності  ЗЗСО № 10.

Дякуємо учасникам та  керівникам «Ековарти»  за  значну роботу екологічного спрямування й активну  пропаганду екологічних знань серед учнівської молоді! Бажаємо творчої наснаги та успіхів на ниві екологічної просвіти!