Консультуємо, вивчаємо, поширюємо

Адаптивний  карантин вносить  зміни в освітній процес як здобувачів освіти так і  у навчання вчителів та роботу міських професійних спільнот. З ініціативи Центру професійного розвитку  педагогічних працівників Луцької міської ради 27 січня 2021 року  на базі ЗЗСО №9 в онлайн-режимі відбулося заняття школи ППД Олени Багно з питання «Дистанційне навчання: виклики і перспективи. Організація оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах дистанційного навчання» (програма додається).

Учителі біології працювали зі  структурою тестових завдань, принципами їх створення та типовими помилками, які допускаються  при  складанні тестів. Також учасники ознайомилися з освітніми платформами для самостійної роботи  з  тестами