Департамент освіти Луцької міської ради

Перемога юних краєзнавців

    23-24 листопада 2020 р. проведено заочний етап міської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна».

     Юні краєзнавці ЗЗСО міста здійснили пошукову роботу з дослідження природи, географічних, етнографічних та  історичних об’єктів,  явищ соціального та  духовного життя  рідного краю.

Учасники експедиції опрацьовували архівні матеріали, свідчення очевидців, матеріали краєзнавчих музеїв та інтернет-джерел.

      Вітаємо переможців міського етапу  Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» за напрямками:

«Духовна спадщина мого народу»:

- Бойко Христину, Церпіш Анну, учениць  9 класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради Волинської області », за роботу «Коли хобі стає сенсом життя» (керівники: Байдукова З.А., Волошкіна О.В., Самчук О.М.);

- учасників краєзнавчого гуртка, учнів 9 класу комунального закладу

«Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Родом із братства» (керівники: Вінцюк М.В., Поліщук Л.М.);

- Мушита Назара, учня 8 класу комунального закладу  «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Данило Братковський – видатний діяч культурного життя Волині» (керівник - Завадська Н.В.);

- Гасумянц Анастасію, ученицю 7 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Луцької міської ради», за роботу «Я живу тим, чим живе мій народ, бо і є народ» (керівник - Гасумянц Т.В.);

- Харчук Анну, ученицю 11-А класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», за роботу  «Духовна культура трипільського населення Західної Волині (кінець ІV – перша третина ІІІ тис. до н.е.» (керівники: Свинчук А.В., Охріменко Г.В.).

«Козацькому роду нема переводу»:

- Литвиненка Владислава, Літвінчук Тетяну, учнів комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Бойовий гопак: поєднання народного танцю та бойового мистецтва в контексті традицій національної культури»

 (керівник -  Куса Т.М.);

-  учасників краєзнавчого гуртка комунального закладу  «Луцька

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Луцької міської ради Волинської області», за роботу «На службі Богу й Україні. Дослідження духовних традицій козацтва» (керівники: Солопчук М.І., Поліщук Л.М.);

- Козак Анну, ученицю 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Луцької міської ради», за роботу «Берестецька битва 1651 року як приклад героїзму та жертовності українського козацтва» (керівник -  Платонова С.Р.);

-  Гапончук Юлію, ученицю 11 класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради Волинської області»,  за роботу «Відгомін козацького повстання під проводом Северина Наливайка на Волині» (керівник - Рощук І.В.).          

«Із батьківської криниці»:

- Мудринця Микиту, Величко Дарину, учнів 9 класу комунального закладу  «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Де меди, там нема біди» (керівники: Костюк М.М., Гіляровська Н.В.);

 - Романюк Аліну, ученицю 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Різдвяні та великодні звичаї на Волині: історія й сьогодення» (керівник - Романюк Л.Б.);

-  Шкляєву Ірину, ученицю 11 класу комунального закладу «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Культура та побут населення Західного Полісся та західної частини Волині в народній зимовій календарно-обрядовій прозі»

(керівник - Ляшук В.В.).

 «З попелу забуття»:

- Русінова Володимира, учня 9 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Протоієрей Миколай Савчук – капелан сучасної війни» (керівник -  Моренчук Т.А.);

- Колядинську Анну, Кошулинську Софію, учениць 10 класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради», за роботу «Життя під чужим іменем. Історія волинянина, в'язня сталінських концтаборів»      (керівник - Крижановська М.Є.);

- Савельєву Валерію, ученицю 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 – професійний ліцей Луцької міської ради», за роботу  «Депортація українців із Польщі 1944-1945 років у спогадах холмщан» (керівник - Жичук С.В.).

 - Ланевич Аліну, Махновець Юлію, учениць 11  класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області», за роботу  «Зародження УПА на Поліссі» (керівник -  Адамюк Т.Я.).

«Геологічними стежками України»:

- Карпюка Остапа, учня 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»,  за роботу «Видобування та використання піску та глини в с. Годомичі на Маневиччині» (керівник - Карпюк Л.І.);

- Захарчук Катерину та Іванова Андрія, учнів Луцького ліцею № 27 Луцької міської ради Волинської області, за роботу «Регіональні аспекти розвитку газовидобувної промисловості України на прикладі Локачинського газового родовища» (керівники: Малишко О.І., Лебедь Д.В.);

- Комара Романа, Панасюка Владислава, Цимбалюк Діану, учнів 9 - В класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Геолого-геоморфологічні особливості сучасних долин Прип’яті та її правих приток у межах Ратнівського району» (керівник - Джобулда О.Г.).

Географія рідного краю :

- учасників гуртка «Географічне краєзнавство» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Луцької міської ради Волинської області», за роботу «Джайлоо-туризм на Волині: приховані можливості світу «off» (керівник - Чижук Л.А.);

 - Станіславчука Романа, учня 10 класу комунального закладу «Луцький НВК № 26 Луцької міської ради», за роботу «Тихе полювання» як різновид туризму Цуманської пущі» (керівник - Ляшук І.А.);

- членів клубу «Меридіан» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Луцької міської ради Волинської області, за роботу «Велика роль малої річки Луги» (керівник - Коханюк М.В.);

 - Іваненко Іванну, Шевчук Олену, Шаповала Віталія, Хомича Даніїла, учнів комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Луцької міської ради Волинської області, за роботу «Лікарські рослини поряд»  (керівники: Андрієвська А.І., Трокун Т.В.).



« повернутися до списку новин