Атака вірусів! Врятуй планету!

Активну роботу щодо формування екологічної культури учнівської молоді та  навичок поведінки школярів із дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)  проводять заклади загальної середньої освіти міста.

09-10 березня 2021 року на базі комунального закладу «Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» у дистанційному форматі Центром професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради проведено міський конкурс колективів екологічного спрямування з теми  « Атака вірусів. Врятуй планету!»

У конкурсі взяло участь 18 команд закладів загальної середньої освіти міста, кожна з яких показала високий рівень екологічної культури та свідомості. Уперше учасниками міського конкурсу агітколективів стали команди ЗЗСО №№ 29, 30, 31, 35, 37.

Юні екологи за допомогою художнього слова, танцю, співу та  наочної агітації висвітлили своє бачення вирішення проблем щодо  походження вірусів, основних джерел інфікування, дотримання  заходів безпеки вдома, школі та у громадських місцях на період пандемії.

Високу виконавську майстерність та глибоке розкриття теми показали агітбригади «Едельвейс» (ЗЗСО № 21), «Толока» (ЗЗСО № 11), «Агенти впливу» (ЗЗСО № 4), «Добрик» (ЗЗСО № 17), «Діти довкілля» (ЗЗСО № 23), «Варта» (ЗЗСО № 28) та інші.

Переможцем визнано агітколектив «Едельвейс» комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області» (керівник - Куса Т.М.).

Дякуємо учасникам та  керівникам   за  значну роботу екологічного спрямування й активну  пропаганду екологічних знань серед учнівської молоді! Бажаємо творчої наснаги та успіхів на ниві екологічної просвіти!