Змагання із полювання на «лисиць»

Дата: 25.09.2019 09:57

З 13 по 15 вересня 2019 року в лісовому масиві с. Гаразджа  Луцького району відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. У заході взяли участь 36 спортсменів з 9 закладів освіти Волині та команда Республіки Польща.

Команду Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді представляли вихованці гуртка «Спортивна радіопеленгація»: Лобацький Тарас, учень КЗ «Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради», Джигалюк Мар’яна, учениця КЗ «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради», Яцюк Дмитро, учень КЗ «Луцький НВК № 9 Луцької міської ради», Бойко Юліана, учениця КЗ «Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради». У змаганнях під час пошуку передавачів в діапазоні 3,5 – 3,6 мГц перемогу здобули: Яцюк Дмитро – перше місце, Бойко Юліана – друге місце. У діапазоні 144 – 146 мГц маємо наступні результати: Яцюк Дмитро,  Бойко Юліана – перші місця, Лобацький Тарас, Джигалюк Мар’яна – треті місця. Під час спортивного радіоорієнтування (спринт) в діапазоні 3,5 мГц вихованці Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді також показали високі результати: Яцюк Дмитро, Бойко Юліана зайняли перші місця, Лобацький Тарас – друге, Джигалюк Мар’яна – третє. У командному заліку перемогу здобула команда Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Вітаємо переможців!