Конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки

Дата: 07.12.2021 09:33

З метою залучення обдарованих і талановитих дітей до інтелектуальних змагань, стимулювання інтересу учнівської молоді до оволодіння сучасними інформаційними технологіями на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради 24 листопада було проведено конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки.

49 учасників – представників 23 команд закладів освіти області мали можливість розкрити свої здібності, творчий потенціал, навички спілкування та гнучкості мислення. Команду Луцького міського ЦНТТУМ представляли Артишевський Роман (номінація «Web дизайн»), Уласевич Дарина (номінація «Офіс менеджмент») і Паньковець Ігор (номінація «Програмування»). Керівник команди методист Центру, керівник гуртка «Розробка мобільних застосунків» Бондар Я.С. Учасники писали контрольні роботи і готували та захищали домашні завдання. Роман представив журі та іншим учасникам сайт з динамічними ефектами про планету Марс. Дарина створила презентацію «Книги-ювіляри-2021», де всі графічні і анмаційні ефекти були створені в середовищі Power Point без залучення сторонніх програм. Ігор розробив симулятор дорожнього руху.

Журі відзначило високий рівень володіння інформаційними технологіями усіх учасників змагань. В особистій першості Уласевич Дарина зайняла третє місце, Паньковець Ігор – друге місце. Команда Луцького міського ЦНТТУМ посіла третє місце.

Вітаємо юних інформатиків Центру! Наші вихованці розумні, творчі, винахідливі, креативні! Уміють у відповідальний момент зібратися, вчасно виконати поставлені завдання, достойно представити результати своєї роботи, підтримати один одного. Дякуємо їхнім батькам і наставникам – педагогам Луцького міського ЦНТУМ – Бондар Я.С., Вітковському Р.В., Стеблевцю О.Л. і учительці інформатики НВК №9 Лабнюк О.М.!