Департамент освіти Луцької міської ради

Автомобільні перегони

Дата: 16.12.2021 09:03
Кількість переглядів: 5

З 10 по 12 грудня 2021 року в місті Львові на базі Львівського обласного ЦНТТУМ проходили відкриті змагання з автомодельного спорту (трасові моделі) на Кубок Галичини.

Команду Луцького міського ЦНТТУМ представляли два екіпажі в складі вихованців гуртка автомоделювання Шковелюка Назара, учня 8-Л класу разом з Крамарем Богданом учнем 8-А класу КЗ «Луцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 10 - професійний ліцей» та Марчука Іллі, здобувача освіти Колківського центру професійної освіти разом з Гошко Олександром, учнем 6-М класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука» (тренер - Кадлубицький Павло Іванович, керівник гуртків автомоделювання Луцького міського ЦНТТУМ).

В напруженій боротьбі наша команда посіла 4 місце серед 11 команд-учасників заходу. В індивідуальному заліку Гошко Олександр виборов ІІ місце в класі моделей «Ретро» та «G-12ст».

Вітаємо вихованців гуртка автомоделювання, бажаємо й надалі рости у своїй майстерності, займаючи перші позиції на автомодельній арені.