Дорогі діти! Шановні освітяни, батьки!

Дата: 21.12.2019 08:55

Передріздвяна днина, чиста, світла,

І Рік Новий вже стукає в серцях.

Намріймо, щоб країна наша квітла,

А дітлахи всміхалися у снах.

Намріймо мир, бо він нам так потрібний,

Творім добро – на нього бідний світ.

Хай буде кожен ласки Бога гідний...

Дітей плекаймо – України цвіт!

Дорогі діти!

Шановні освітяни, батьки!

Минає 2019 рік – багатий на події, досягнення, успіхи. Перелистує він останні сторінки цікавої, змістовної книги, яку ми не просто писали, а творили разом. На порозі прийдешнього Нового 2020 року оглянімося назад і подякуймо тим, хто допомагав і навчав, турбувався і беріг, любив і підтримував. Візьмімо із собою щедрість душ, легкість мрій, добро сердець і наповнюймо усім найкращим кожну мить, кожен день і цілий рік для Радості та Усмішок, Правди та Миру.

Ще трохи... і Новорічно-Різдвяні дзвони лунатимуть у кожній українській душі та оселі, сповіщаючи, що народився Син Божий, даруючи Віру і Надію на процвітання рідної України.

Будьте здоровими, щасливими, багатими на позитивні емоції та приємні новини, яскраві події та справжні почуття. Щиро діліться добром і радістю з іншими, не мілійте на благородство душ і помислів!

Із Новим Роком та Різдвом Христовим!

Зіновія Лещенко,

начальник управління освіти Луцької міської ради,

Галина Василенко, голова Луцького міськкому профспілки працівників освіти та науки