Департамент освіти Луцької міської ради

Дорогі діти, педагоги, батьки!

      Ранок першого вересневого дня сповнюється мелодійними звуками шкільного дзвоника, вулиці нашого міста розквітають від дитячого щебету, усмішок дорослих та чарівної хуртовини осінніх айстр. Душевний щем, хвилювання і радість переплелися разом – це наш Луцьк, наша держава зустрічають справжнє свято, яке стало символом нових ініціатив та прагнень до розвитку, мудрості, – Свято знань! Розпочинається новий навчальний рік, який знаменує відкриття цікавої і нелегкої дороги до знань. Особливим і, безперечно, визначальним у житті  стане цей рік для першокласників, які, тримаючись за батьківську та вчительську руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Важливим він буде і для одинадцятикласників, яким по завершенню навчання доведеться обирати свій професійний шлях. Нехай цей навчальний рік принесе гарний настрій у  кожне серце, кожен заклад освіти і кожну родину, додасть упевненості у власних силах, цілеспрямованості, наполегливості у досягненні омріяної мети!

     Із усією теплотою серця висловлюю слова вдячності за наполегливість, щоденну і напружену працю педагогам, які  щедро діляться знаннями, виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів нашої України, та батькам – за розуміння, підтримку, що є запорукою  визначних успіхів школярів.

      У цей світлий день щиро вітаю із прекрасним вересневим святом – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних джерел мудрості!  Зичу всім миру, злагоди. Бажаю школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти успіхів! Нехай ваші здібності, наполегливість  допомагають справлятися із викликами життя і стануть запорукою здобутків у дорослому житті!

        Із Першовереснем!

З повагою директор департаменту

 освіти Луцької міської ради

Віталій Бондар« повернутися до списку новин