Оголошення

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області»

14:52 30.06.2020

14:49 30.06.2020

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Луцька спеціалізована № 5 Луцької міської ради Волинської області

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Луцька спеціалізована № 5 Луцької міської ради Волинської області

14:47 30.06.2020

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради Волинської області»

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради Волинської області»

14:44 30.06.2020

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради Волинської області»

14:40 30.06.2020

Результати конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 26.06.2020 року на заміщення посади директора  комунального закладу «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області» переміг Ковальчук Олег Олександрович.

06:37 27.06.2020

Результати конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Луцької міської ради»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 25.06.2020 року на заміщення посади директора  комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Луцької міської ради» перемогла Масиник Анжела Віталіївна.

15:59 25.06.2020

Результати конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька гімназія №18 Луцької міської ради»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 24.06.2020 року на заміщення посади директора  комунального закладу «Луцька гімназія №18 Луцької міської ради» переміг Скороход Сергій Андрійович.

08:35 25.06.2020

Результи конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 23.06.2020 року на заміщення посади директора  комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» перемогла Кардаш Марія Миколаївна.

15:39 23.06.2020