Оголошення

Результати конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради Волинської області»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 28.08.2020 року на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради Волинської області» переміг Поліщук Роман Вікторович.

18:36 28.08.2020

Результати конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей Луцької міської ради»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 27.08.2020 року на заміщення посади директора комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей Луцької міської ради» перемогла Карюк Ніла Василівна.

18:34 28.08.2020

Результати конкурсу на заміщення посади директора Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 26.08.2020 року на заміщення посади директора  Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області переміг Півницький Валерій Борисович.

17:12 26.08.2020

Результати конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 25.08.2020 року на заміщення посади директора  комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області» переміг Коляно Валентин Юрійович.

16:59 25.08.2020

Допущені до конкурсу на заміщення посади директора ЗЗСО № 13

Управління освіти Луцької міської ради повідомляє, що для участі у конкурсі на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради» допущені кандидатури Лавринюк Людмили Анатоліївни, Саціної Наталії Леонідівни, Стрилюка Олександра Миколайовича.

15:35 21.08.2020

Результати конкурсу на заміщення посади директора Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 17.08.2020 року на заміщення посади директора  Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області переміг Киця Андрій Іларіонович.

16:47 17.08.2020

Допущені до конкурсу на заміщення посади директора ЗЗСО №№ 25

Управління освіти Луцької міської ради повідомляє, що для участі у конкурсі на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Луцької міської ради Волинської області» допущена кандидатура Цейка Віктора Івановича.

08:30 03.08.2020

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради»

08:28 03.08.2020

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Луцької міської ради Волинської області»