Оголошення

УМОВИ проведення конкурсу на заміщення вакантної посади консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних  працівників Луцької міської ради»

09:29 27.11.2020

09:28 27.11.2020

09:26 27.11.2020

09:25 27.11.2020

09:24 27.11.2020

09:23 27.11.2020

09:22 27.11.2020

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради»

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради»

15:54 18.11.2020

Результати конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 31.08.2020 року на заміщення посади директора  комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради» перемогла Лавринюк Людмила Анатоліївна.

15:16 01.09.2020

Результати конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради Волинської області»

Управління освіти Луцької міської ради інформує, що за результатами конкурсу, який відбувся 28.08.2020 року на заміщення посади директора комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради Волинської області» переміг Савчук Віктор Євгенович.

18:36 28.08.2020