Департамент освіти Луцької міської ради

Заміщення посади директора ДПТНЗ

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури».

Повне найменування закладу: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури».

Місцезнаходження закладу: м. Луцьк, вул. Потебні, 52, 43018.

Посадові обов’язки директора:

  • Директор здійснює поточне (оперативне) керівництво закладом, організовує його соціально-побутову та іншу діяльність, забезпечує виконання завдань закладу освіти, визначених Статутом закладу та Контрактом.

Оплата праці директора здійснюватиметься відповідно до Закону України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Кваліфікаційні вимоги: у конкурсі  на заміщення вакантної посади директора можуть брати участь громадяни, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан який дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та стаж роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше  трьох років.

Для участі в конкурсі  необхідно подати такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію;
  • копію паспорта громадянина України або ID - картки;
  • копію  трудової книжки;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Термін подачі заяв до 30 днів від дня опублікування оголошення до 27.09.2019 року.

Документи необхідно подавати  за адресою: м. Луцьк, вул. Шевченка, 1, каб № 3

Телефон для довідок: 725 214.

Конкурс проводитиметься 02.10.2019 об 11 год за адресою: м. Луцьк, вул. Шевченка, 1, зала засідань.« повернутися до списку оголошень