Управління освіти Луцької міської ради

Дошкільна освіта

      Гавриш Наталія Василівна, професор, відомий український дослідник  проблем дошкільної освіти, лінгводидакт, головний науковий співробітник  лабораторії дошкільної освіти та виховання Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук, з нагоди всеукраїнського дня дошкілля, в рамках Дня факультету педагогічної освіти та соціальної роботи Східноєвропейського національного університету зустрілася з викладачами, працівниками управління освіти та ВІППО, педагогами закладів дошкільної освіти міста на науково-методичному семінарі «Дошкільна освіта для сталого розвитку». У програмі: гостьова лекція вченого за темою семінару, круглий стіл «У фокусі ранній вік: науково-методичний дискурс», дискусійна платформа «Моя життєва місія – вихователь». Учасники та гості побувати на презентації музейної експозиції «Іграшки нашого дитинства».

 

   

 

 

 

 

 

Відповідно до листа управління освіти Луцької міської ради від 18.08.2020 р. № 16.1-15/729  у період 21.08.–26.08.2020 р. проведено серпневі онлайн-конференції для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

  Учасники уклали дієві пропозиції щодо організації діяльності закладів, забезпечення ціннісного розвитку дитини, її фізичних, інтелектуальних і творчих здібностей. Висловлюємо вдячність Катерині Цикун, менеджеру видавництва «Ранок», за рекламу сучасних наочних, роздавальних матеріалів та продукції для розвитку, навчання, дозвілля дітей.